T541D157M010AH6720
Numer produktu DigiKey
399-T541D157M010AH6720TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-T541D157M010AH6720CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-T541D157M010AH6720DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T541D157M010AH6720
Opis
150.UF 10.0V
Szczegółowy opis
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 6mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T541D157M010AH6720 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
150 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
10 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
6mOhm przy 100kHz