T541X107M025AH6510
Numer produktu DigiKey
399-T541X107M025AH6510TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-T541X107M025AH6510CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-T541X107M025AH6510DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T541X107M025AH6510
Opis
CAP TANT 100UF 25V 20% 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 25 V 2917 (7343 metryczne) 60mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T541X107M025AH6510 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
KEMET
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
100 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
X
Napięcie - znamionowe
25 V
Parametry znamionowe
COTS
Typ
Odlewane
Funkcje
Wysoka niezawodność
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60mOhm przy 100kHz