T521V226M025ATE0407706 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Sprague
W magazynie: 1 478
Arkusz danych
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 25 V 2917 (7343 metryczne) 40mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T521V226M025ATE0407706
Numer produktu DigiKey
399-T521V226M025ATE0407706TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T521V226M025ATE0407706
Opis
22.0UF 25.0V
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Pojemność
22 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Napięcie - znamionowe
25 V