T521W226M025ATE040
Numer produktu DigiKey
399-T521W226M025ATE040TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T521W226M025ATE040
Opis
CAP TANT SMD POLYMER
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 25 V 2917 (7343 metryczne) 40mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T521W226M025ATE040 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Pojemność
22 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)
Napięcie - znamionowe
25 V