T520D687M004ATE0257706 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Vishay Sprague
W magazynie: 5
680 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 4 V 2917 (7343 metryczne) 25mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T520D687M004ATE0257706
Numer produktu DigiKey
399-T520D687M004ATE0257706-ND
Producent
Numer produktu producenta
T520D687M004ATE0257706
Opis
680.UF 4.0V
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
25mOhm przy 100kHz
Producent
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Opakowanie
Skrzynka
Pojemność
680 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Napięcie - znamionowe
4 V