T520V687M006ATE025
Numer produktu DigiKey
399-T520V687M006ATE025TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-T520V687M006ATE025CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-T520V687M006ATE025DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T520V687M006ATE025
Opis
CAP TANT SMD POLYMER
Szczegółowy opis
680 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 25mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T520V687M006ATE025 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
25mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność
680 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,075" (1,90mm)
Napięcie - znamionowe
6.3 V