T520D477M004ATE0407280 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 4 021
Arkusz danych
KYOCERA AVX
W magazynie: 500
KYOCERA AVX
W magazynie: 556
470 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 4 V 2917 (7343 metryczne) 40mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T520D477M004ATE0407280
Numer produktu DigiKey
399-T520D477M004ATE0407280TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T520D477M004ATE0407280
Opis
CAP TANT SMD POLYMER
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T520D477M004ATE0407280 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40mOhm przy 100kHz
Producent
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Pojemność
470 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Napięcie - znamionowe
4 V