TCJD477M004R0040
Numer produktu DigiKey
478-8797-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-8797-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-8797-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCJD477M004R0040
Opis
CAP TANT POLY 470UF 4V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 4 V 2917 (7343 metryczne) 40mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
470 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
4 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40mOhm przy 100kHz