T520D157M010ATE0552478 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Vishay Polytech
KYOCERA AVX
W magazynie: 86
KYOCERA AVX
W magazynie: 740
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 55mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T520D157M010ATE0552478
Numer produktu DigiKey
399-T520D157M010ATE0552478TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T520D157M010ATE0552478
Opis
150.UF 10.0V
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
55mOhm przy 100kHz
Producent
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Pojemność
150 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Napięcie - znamionowe
10 V