T521D157M016ATE0557706 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
W magazynie: 0
Ilustracja dla T521D157M016ATE0557706 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T521D157M016ATE0557706
Numer produktu DigiKey
399-T521D157M016ATE0557706-ND
Producent
Numer produktu producenta
T521D157M016ATE0557706
Opis
150.UF 16.0V
Szczegółowy opis
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 55mOhm przy 100kHz
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
55mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Opakowanie
Skrzynka
Pojemność
150 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Napięcie - znamionowe
16 V