T520B157M006ATE070
Numer produktu DigiKey
399-4732-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-4732-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-4732-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T520B157M006ATE070
Opis
CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411
Szczegółowy opis
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 1411 (3528 metryczne) 70mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T520B157M006ATE070 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
150 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70mOhm przy 100kHz