TCJB157M006R0070
Numer produktu DigiKey
478-4921-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-4921-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-4921-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCJB157M006R0070
Opis
CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1210
Szczegółowy opis
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 1411 (3528 metryczne), 1210 70mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TCJB157M006R0070 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne), 1210
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
150 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70mOhm przy 100kHz