T495X336K025ATE200 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
KEMET
W magazynie: 3 740
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 1 690
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 631
Similar
33 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2917 (7343 metryczne) 200mOhm