T495D107K016AHA100 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 500
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 1 420
Arkusz danych
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T495D107K016AHA100
Numer produktu DigiKey
399-T495D107K016AHA100TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T495D107K016AHA100
Opis
CAP TANT SMD AUTO
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T495D107K016AHA100 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
16 V
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ
Odlewane
Funkcje
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm przy 100kHz