T495D107K016ATA100
Numer produktu DigiKey
399-T495D107K016ATA100TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-T495D107K016ATA100CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-T495D107K016ATA100DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T495D107K016ATA100
Opis
CAP TANT 100UF 10% 16V 2917
Szczegółowy opis
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T495D107K016ATA100 Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
D
Tolerancja
±10%
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Napięcie - znamionowe
16 V
Funkcje
Motoryzacja
Typ
Odlewane
Klasa
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm przy 100kHz
Kwalifikacja
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 125°C