T495D106K035AT4095 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 9 267
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 763
Arkusz danych
W magazynie: 1 893
Ilustracja dla T495D106K035AT4095 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T495D106K035AT4095
Numer produktu DigiKey
399-T495D106K035AT4095TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T495D106K035AT4095
Opis
10.0UF 35.0V
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 2917 (7343 metryczne) 300mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
35 V
Parametry znamionowe
COTS
Typ
Odlewane
Funkcje
Wysoka niezawodność
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
300mOhm przy 100kHz