593D106X9035D2TE3
Numer produktu DigiKey
718-1099-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-1099-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-1099-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
593D106X9035D2TE3
Opis
CAP TANT 10UF 10% 35V 2917
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 2917 (7343 metryczne) 300mOhm
Modele EDA/CAD
593D106X9035D2TE3 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
300mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
35 V