T494A105K016AH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 1 962
Arkusz danych
1 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 1206 (3216 metryczne) 6Ohm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T494A105K016AH
Numer produktu DigiKey
399-T494A105K016AHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T494A105K016AH
Opis
CAP TANT SMD LOW ESR
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T494A105K016AH Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
6Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Napięcie - znamionowe
16 V