TPSA105K016R6200
Numer produktu DigiKey
478-TPSA105K016R6200TR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-TPSA105K016R6200CT-ND - Taśma cięta (CT)
478-TPSA105K016R6200DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPSA105K016R6200
Opis
CAP TANT 1UF 10% 16V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 1206 (3216 metryczne) 6,2Ohm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TPSA105K016R6200 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
6,2Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Napięcie - znamionowe
16 V