T491B475M016ATAUTO2478 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 470
Arkusz danych
4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 1411 (3528 metryczne) 3,5Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491B475M016ATAUTO2478
Numer produktu DigiKey
T491B475M016ATAUTO2478-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491B475M016ATAUTO2478
Opis
CAP TANT 4.7UF 20% 16V 1411
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T491B475M016ATAUTO2478 Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±20%
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Napięcie - znamionowe
16 V
Funkcje
Motoryzacja
Typ
Odlewane
Klasa
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3,5Ohm
Kwalifikacja
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 125°C