T491B475M016ATAUTO
Numer produktu DigiKey
399-T491B475M016ATAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-T491B475M016ATAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-T491B475M016ATAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T491B475M016ATAUTO
Opis
CAP TANT 4.7UF 20% 16V 1411
Szczegółowy opis
4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 1411 (3528 metryczne) 3,5Ohm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T491B475M016ATAUTO Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±20%
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Napięcie - znamionowe
16 V
Funkcje
Motoryzacja
Typ
Odlewane
Klasa
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3,5Ohm
Kwalifikacja
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 125°C