T491B106M010ZT7280 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 7 290
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 1411 (3528 metryczne) 3Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491B106M010ZT7280
Numer produktu DigiKey
T491B106M010ZT7280-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491B106M010ZT7280
Opis
CAP TANT 10UF 20% 10V 1411
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T491B106M010ZT7280 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Napięcie - znamionowe
10 V