TAJT106M010SNJ
Numer produktu DigiKey
478-TAJT106M010SNJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJT106M010SNJ
Opis
CAP TANT 10UF 20% 10V 1411
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 1411 (3528 metryczne) 3Ohm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
TAJT106M010SNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Napięcie - znamionowe
10 V