T491B106K010AH4818 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 1411 (3528 metryczne) 3Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T491B106K010AH4818
Numer produktu DigiKey
T491B106K010AH4818-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T491B106K010AH4818
Opis
CAP TANT 10UF 10% 10V 1411
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T491B106K010AH4818 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
10 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3Ohm