T494T106K010AH
Numer produktu DigiKey
T494T106K010AH-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T494T106K010AH
Opis
CAP TANT 10UF 10% 10V 1411
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 1411 (3528 metryczne) 3,5Ohm
Modele EDA/CAD
T494T106K010AH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
T
Napięcie - znamionowe
10 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3,5Ohm