R60PN3220JE40J jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 808
Arkusz danych
W magazynie: 0
0.22 µF Kondensatory warstwowe 220V 630V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany - w stosach Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
R60PN3220JE40J
Numer produktu DigiKey
399-R60PN3220JE40J-ND
Producent
Numer produktu producenta
R60PN3220JE40J
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
R60PN3220JE40J Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,043" x 0,236" (26,50mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,594" (15,10mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
220V
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V