R60PN32205040J
Numer produktu DigiKey
399-R60PN32205040J-ND
Producent
Numer produktu producenta
R60PN32205040J
Opis
CAP FILM AUTOMOTIVE
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF Kondensatory warstwowe 220V 630V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany - w stosach Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
R60PN32205040J Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,043" x 0,236" (26,50mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,594" (15,10mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
220V
Zastosowania
Motoryzacja
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V