R60IN42204030K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 600
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 296
Arkusz danych
W magazynie: 0
TDK
W magazynie: 685
2.2 µF Kondensatory warstwowe 160V 250V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
R60IN42204030K
Numer produktu DigiKey
399-18601-ND
Producent
Numer produktu producenta
R60IN42204030K
Opis
CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
R60IN42204030K Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,043" x 0,394" (26,50mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,732" (18,60mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
160V
Zastosowania
Motoryzacja
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V