B32523Q3225K000
Numer produktu DigiKey
495-4183-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32523Q3225K000
Opis
CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF Kondensatory warstwowe 160V 250V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32523Q3225K000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,043" x 0,413" (26,50mm x 10,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,650" (16,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
160V
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V