R46KN333045N0M
Numer produktu DigiKey
399-R46KN333045N0M-ND
Producent
Numer produktu producenta
R46KN333045N0M
Opis
CAP FILM 0.33UF 20% 560VDC RAD
Szczegółowy opis
0.33 µF Kondensatory warstwowe 275V 560V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
R46KN333045N0M Modele
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Opakowanie
Taca
Rozmiar / wymiar
1,043" x 0,236" (26,50mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,594" (15,10mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
275V
Napięcie znamionowe - prąd stały
560V