Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
KEMET
W magazynie: 910
Arkusz danych
33 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 1,6Ohm przy 100Hz 22000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PEG124YJ2330QL1
Numer produktu DigiKey
399-7566-ND
Producent
Numer produktu producenta
PEG124YJ2330QL1
Opis
CAP ALUM 33UF 450V AXIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PEG124YJ2330QL1 Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
22000h przy 105°C
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
306 mA @ 100 Hz
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,787" x 1,457" (20,00mm x 37,00mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
-10%, +30%
Typ mocowania
Napięcie - znamionowe
450 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,6Ohm przy 100Hz