PEG124YJ2330QE4
Numer produktu DigiKey
399-PEG124YJ2330QE4-ND
Producent
Numer produktu producenta
PEG124YJ2330QE4
Opis
CAP ALUM 33UF 450V AXIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 1,6Ohm przy 100Hz 5000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PEG124YJ2330QE4 Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Seria
Polaryzacja
Biegunowe
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
306 mA @ 100 Hz
Pojemność
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
720 mA @ 5 kHz
Tolerancja
-10%, +30%
Rozmiar / wymiar
0,787" x 1,457" (20,00mm x 37,00mm) (śr. x dł.)
Napięcie - znamionowe
450 V
Typ mocowania
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,6Ohm przy 100Hz