MPLC0730L1R0
Numer produktu DigiKey
399-10980-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-10980-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-10980-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MPLC0730L1R0
Opis
FIXED IND 1UH 10.6A 9 MOHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 10.6 A Maks. 9mOhm 2-SMD, J-Lead
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MPLC0730L1R0 Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 9mOhm
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 120°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Status części
Nieaktualne
Typ
Uzwojenie
Obudowa / skrzynia
2-SMD, J-Lead
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,303" x 0,264" (7,70mm x 6,70mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd znamionowy (A)
Bazowy numer produktu
Prąd - nasycenia (Isat)
11A