SRP6540-1R0M
Numer produktu DigiKey
SRP6540-1R0MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRP6540-1R0MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRP6540-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP6540-1R0M
Opis
FIXED IND 1UH 12A 7.2 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 12 A Maks. 7,2mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRP6540-1R0M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
13,5A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 7,2mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,283" x 0,256" (7,20mm x 6,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)