M550B568M010AG jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
5600 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowo-polimerowe 10 V Moduł M55 15mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
M550B568M010AG
Numer produktu DigiKey
M550B568M010AG-ND
Producent
Numer produktu producenta
M550B568M010AG
Opis
CAP TANT POLY 5600UF 10V CHAS MT
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
M550B568M010AG Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Seria
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Moduł M55
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
2,051" x 1,992" (52,10mm x 50,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
5600 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,520" (13,20mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
10 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Hermetyczne zamknięcie
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
15mOhm przy 100kHz