M551B568K010AH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
5600 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowo-polimerowe 10 V Moduł M55 15mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
M551B568K010AH
Numer produktu DigiKey
M551B568K010AH-ND
Producent
Numer produktu producenta
M551B568K010AH
Opis
CAP TANT POLY 5600UF 10V CHAS MT
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
M551B568K010AH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Rozmiar / wymiar
2,051" x 1,992" (52,10mm x 50,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
5600 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,520" (13,20mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
10 V
Hermetyczne zamknięcie
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
15mOhm przy 100kHz