F881KH182M300R jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
1800 pF Kondensatory warstwowe 300V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F881KH182M300R
Numer produktu DigiKey
399-F881KH182M300RTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
F881KH182M300R
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
F881KH182M300R Modele
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,394" x 0,157" (10,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
300V
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)