F881KH182M300A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
1800 pF Kondensatory warstwowe 300V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F881KH182M300A
Numer produktu DigiKey
399-F881KH182M300A-ND
Producent
Numer produktu producenta
F881KH182M300A
Opis
CAP FILM POLYPROP RAD Y2
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
F881KH182M300A Modele
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,394" x 0,157" (10,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,354" (9,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
300V
Zastosowania
Tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)