F462BB153M1K0L jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla F462BB153M1K0L jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F462BB153M1K0L
Numer produktu DigiKey
399-F462BB153M1K0LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
F462BB153M1K0L
Opis
CAP
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.015 µF Kondensatory warstwowe 300V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,157" (18,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
300V
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)