F462BB153M1K0C jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla F462BB153M1K0C jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F462BB153M1K0C
Numer produktu DigiKey
399-F462BB153M1K0C-ND
Producent
Numer produktu producenta
F462BB153M1K0C
Opis
CAP
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.015 µF Kondensatory warstwowe 300V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,157" (18,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
300V
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)