ESK226M050AC3KA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 15 982
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Cornell Dubilier Knowles
Rubycon
Rubycon
Würth Elektronik
Panasonic Industry
Panasonic Industry
22 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ESK226M050AC3KA
Numer produktu DigiKey
399-ESK226M050AC3KATR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ESK226M050AC3KA
Opis
CAP ALUM RAD 85C
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ESK226M050AC3KA Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
100 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
150 mA @ 10 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,079" (2,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 85°C