226CKR050MSA
Numer produktu DigiKey
338-226CKR050MSA-ND
Producent
Numer produktu producenta
226CKR050MSA
Opis
CAP ALUM 50V POLAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 7,536Ohm przy 120Hz 2000h przy 85°C
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prod.
Polaryzacja
Biegunowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
110 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
253 mA @ 100 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
7,536Ohm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C