ESH337M160AN3AA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 163
Arkusz danych
Chemi-Con
W magazynie: 219
Nichicon
W magazynie: 0
Nichicon
W magazynie: 51
W magazynie: 12
330 µF 160 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ESH337M160AN3AA
Numer produktu DigiKey
399-ESH337M160AN3AA-ND
Producent
Numer produktu producenta
ESH337M160AN3AA
Opis
CAP ALUM RAD 105C
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ESH337M160AN3AA Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
850 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.36 A @ 10 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,709" (18,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,654" (42,00mm)
Napięcie - znamionowe
160 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-25°C - 105°C