UVZ2C331MHD
Numer produktu DigiKey
493-1394-ND
Producent
Numer produktu producenta
UVZ2C331MHD
Opis
CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 µF 160 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
UVZ2C331MHD Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
750 mA @ 120 Hz
862.5 mA @ 10 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,709" (18,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,634" (41,50mm)
Napięcie - znamionowe
160 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Temperatura robocza
-40°C - 105°C