CBR08C820JAGAC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Murata Electronics
Murata Electronics
W magazynie: 802
Similar
Johanson Technology Inc.
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
82 pF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CBR08C820JAGAC
Numer produktu DigiKey
399-6207-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CBR08C820JAGAC
Opis
CAP CER 82PF 250V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CBR08C820JAGAC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Wysoka jakość, niska strata, bardzo niski poziom ESR
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)