GQM2195C2E820GB12D
Numer produktu DigiKey
490-GQM2195C2E820GB12DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-GQM2195C2E820GB12DCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-GQM2195C2E820GB12DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GQM2195C2E820GB12D
Opis
CAP CER 82PF 250V NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
82 pF ±2% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GQM2195C2E820GB12D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Wysoka jakość, niska strata
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)