C971U472MUWDCAWL40 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
4700 pF ±20% 400V~ Kondensatory ceramiczne Y5U (E) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C971U472MUWDCAWL40
Numer produktu DigiKey
C971U472MUWDCAWL40-ND
Producent
Numer produktu producenta
C971U472MUWDCAWL40
Opis
CAP CER 4700PF 400VAC Y5U RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C971U472MUWDCAWL40 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y1
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,551" (14,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)