C951U472MUVDBAWL35 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Similar
W magazynie: 366
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
4700 pF ±20% 400V~ Kondensatory ceramiczne Y5V (F) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C951U472MUVDBAWL35
Numer produktu DigiKey
C951U472MUVDBAWL35-ND
Producent
Numer produktu producenta
C951U472MUVDBAWL35
Opis
CAP CER 4700PF 400VAC Y5V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C951U472MUVDBAWL35 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,472" (12,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)