C951U332MVWDBAWL35 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Vishay Cera-Mite
Vishay Cera-Mite
W magazynie: 45
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
3300 pF ±20% 400V~ Kondensatory ceramiczne Y5U (E) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C951U332MVWDBAWL35
Numer produktu DigiKey
C951U332MVWDBAWL35-ND
Producent
Numer produktu producenta
C951U332MVWDBAWL35
Opis
CAP CER 3300PF 400VAC Y5U RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C951U332MVWDBAWL35 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y1
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,472" (12,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)