C941U332MUVDCAWL35 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
Similar
Similar
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
3300 pF ±20% 400V~ Kondensatory ceramiczne Y5V (F) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C941U332MUVDCAWL35
Numer produktu DigiKey
C941U332MUVDCAWL35-ND
Producent
Numer produktu producenta
C941U332MUVDCAWL35
Opis
CAP CER 3300PF 400VAC Y5V RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C941U332MUVDCAWL35 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,433" (11,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)